Ogłoszenia duszpasterskie

1. Niedziela Wielkiego Postu


1.    Dzisiaj przed kościołem kwestują wolontariusze, zbierając fundusze dla chorych i niepełnosprawnych dzieci na tygodniową pielgrzymkę do Lourdes. W tym roku do Francji pojadą m.in. dzieci ze szpitala w Prokocimiu oraz niepełnosprawni podopieczni Domu Pomocy Społecznej przy ul. Łanowej w Krakowie. Dziękujemy serdecznie za każdy datek!

2.    Na godz. 17.15 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. To nabożeństwo pomaga w głębokim przeżyciu Wielkiego Postu. Podobnie nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które odprawiamy w piątki, o godz. 18.00. Za udział w wymienionych nabożeństwach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

3.    Serdecznie dziękujemy za ofiary składane do skarbonki znajdującej się przy wyjściu z kościoła. Przeznaczymy je na kwiaty do Bożego grobu.

 

W Gościu Niedzielnym m.in.: • Wielki Post z o. Pio – pierwsza odsłona wielkopostnego cyklu  •  Pokory nigdy dość – czyli o Wojciechu Pokorze.

Dostępny jest również nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy za wszelkie dobro i życzliwość! Życzymy pełnej pokoju niedzieli i dobrego, owocnego przeżywania tego szczególnego czasu łaski!

salwatorianie

Msze święte

W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA NAKAZANE:
8.00, 9.30, 11.00, 13.00*, 18.00.

W dni powszednie: 18.30

*poza lipcem i sierpniem

Nabożeństwa

Środa 18.15:
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek 18.15:
Koronka do Bożego Miłosierdzia

W czwartki adorujemy Najświętszy Sakrament w ciszy od godz. 17.30 do 18.30.

Spowiedź święta

W niedziele, święta nakazane i dni powszednie spowiadamy pół godziny przed Mszą świętą.

Podczas rekolekcji i innych specjalnych okazji godziny spowiedzi podawane są w ogłoszeniach duszpasterskich.