Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 20.05.2018


1.     Tak na serio – to hasło tygodnia modlitw w intencji osób powołanych do małżeństwa (tych, którzy jeszcze rozeznają swoje powołanie i tych, którzy już jako narzeczeni czy małżonkowie je realizują). Rozpoczęliśmy go wczoraj. Każdy dzień tego tygodnia ma swoją szczególną intencję modlitewną (np. za małżeństwa pragnące mieć potomstwo, za rozwiedzionych itd.). Więcej informacji na plakacie w gablotce.

2.     Dzisiaj kończy się okres wielkanocny. Jutro przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msza święta o godz. 18.30.

3.     W czwartek będziemy obchodzić święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a za tydzień Uroczystość Najświętszej Trójcy.

 

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. Przeczytacie w nim m.in.: ● Kim właściwie jest Duch Święty. Dostępny jest także nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy Wam za wspólne przeżywanie Dnia Pańskiego! Życzymy udanej niedzieli i szczęśliwego tygodnia! Niech duch świąt wielkanocnych pozostanie obecny w Waszych sercach i całym życiu!

salwatorianie

Msze święte

W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA NAKAZANE:
8.00, 9.30, 11.00, 13.00*, 18.00.

W dni powszednie: 18.30

*poza lipcem i sierpniem

Nabożeństwa

Środa 18.15:
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek 18.15:
Koronka do Bożego Miłosierdzia

W czwartki adorujemy Najświętszy Sakrament w ciszy od godz. 17.30 do 18.30.

Spowiedź święta

W niedziele, święta nakazane i dni powszednie spowiadamy pół godziny przed Mszą świętą.

Podczas rekolekcji i innych specjalnych okazji godziny spowiedzi podawane są w ogłoszeniach duszpasterskich.