Ogłoszenia duszpasterskie

9. Niedziela zwykła - 03.06.2018


1. Dziękujemy Wam wszystkim, Drodzy Bracia i Siostry, za świadectwo wiary, jakim był Wasz udział w procesji Bożego Ciała!

2. W wielu kościołach, przez cały tydzień, odbywają się tradycyjne procesje w ramach obchodów oktawy Bożego Ciała. W kościele na Dębnikach codzienna procesja po Mszy o godz. 18.00 (w dni powszednie). Uroczyste zakończenie oktawy w naszej parafii będzie miało miejsce w kościele rektoralnym na Łosiówce, w czwartek o godz. 18.00

3. W sobotę, 26.05., w sanktuarium w Trzebini, pięciu naszych Współbraci otrzymało święcenia kapłańskie. Nowi księża odprawią Mszę prymicyjną w naszym kościele w najbliższy wtorek (05.06.) o godzinie 18.30.

4. W piątek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i pokutny charakter dnia. Msza św. o godz. 18.30. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

5. Ósmy dzień miesiąca, to w naszym kościele kolejne spotkanie w ramach Roku Ojca Jordana. Czerwcowe spotkanie jordanowskie rozpoczniemy Mszą (z uroczystości NSPJ) z homilią (którą wygłosi ks. Karol Kulczycki), a w następującej po Mszy św. konferencji ks. Piotr Szyrszeń przybliży nam wpływ św. Wincentego a Paulo na Założyciela salwatorianów.

6. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa: w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o 17.30.

 

Dziękujemy Wam za spotkanie przy ołtarzu Chrystusa!Niech Boże światło i pociecha Ducha Świętego napełnia Was i wasze rodziny!

salwatorianie

Msze święte

W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA NAKAZANE:
8.00, 9.30, 11.00, 13.00*, 18.00.

W dni powszednie: 18.30

*poza lipcem i sierpniem

Nabożeństwa

Środa 18.15:
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek 18.15:
Koronka do Bożego Miłosierdzia

W czwartki adorujemy Najświętszy Sakrament w ciszy od godz. 17.30 do 18.30.

Spowiedź święta

W niedziele, święta nakazane i dni powszednie spowiadamy pół godziny przed Mszą świętą.

Podczas rekolekcji i innych specjalnych okazji godziny spowiedzi podawane są w ogłoszeniach duszpasterskich.