Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 28 maja 2017


1.     Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – zachęcamy, aby przygotować się do niej przez codzienną (choćby krótką) modlitwę do Ducha Świętego.
2.     Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa majowe: dziś na godz. 17.30, w pozostałe dni maja na godz. 18.00.

3.     Przed nami czerwiec, miesiąc, w którym szczególnie czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele w tygodniu o godz. 18.00, a w niedziele o 17.30.
4.      W środę przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca; okazja do spowiedzi od godz. 18.00. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca za Prześladowanych Chrześcijan.
5.     W sobotę Mszą Wigilii Zesłania Ducha Świętego, pod hasłem Tak na serio, rozpoczniemy tydzień modlitw za powołanych do małżeństwa.
 

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. Przeczytacie w nim m.in.: ● o przełomie w sprawie Medjugorja; ● o tajemniczym wybuchu, do którego doszło w Siewieromorsku, w którym zniszczony został największy arsenał broni w Związku Radzieckim; stało się to kilka tygodni po tym, jak Jan Paweł II dokonał zawierzenia świata Niepokalanemu Sercu Maryi, prosząc Matkę Bożą o ocalenie przed wojną atomową; ● Tak mówi Koran – br. Damian Wojciechowski, jezuita który wiele lat pracował wśród muzułmanów próbuje odnieść się do sformułowania mówiącego, że islam jest religią pokoju.

Dziękujemy Wam wszelkie dobro!

Niech Was i Wasze domy ogarnia błogosławieństwo

Pana Jezusa!

salwatorianie

20170527_203238

Msze święte

W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA NAKAZANE:
8.00, 9.30, 11.00, 13.00*, 18.00.

W dni powszednie: 18.30

*poza lipcem i sierpniem

Nabożeństwa

Środa 18.15:
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek 18.15:
Koronka do Bożego Miłosierdzia

W czwartki adorujemy Najświętszy Sakrament w ciszy od godz. 17.30 do 18.30.

Spowiedź święta

W niedziele, święta nakazane i dni powszednie spowiadamy pół godziny przed Mszą świętą.

Podczas rekolekcji i innych specjalnych okazji godziny spowiedzi podawane są w ogłoszeniach duszpasterskich.