Ogłoszenia duszpasterskie

17. Niedziela zwykła - 30 lipca 2017


 

1. W rozpoczynającym się tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli

we wtorek – wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego

w piątek – wspomnienie św. Jana Vianneya 

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 18.00. W pierwszy czwartek zapraszamy szczególniej na adorację Najświętszego Sakramentu - od godz. 17.30.

3. Za tydzień, w pierwszą niedzielę sierpnia, będziemy obchodzić święto Przemienienia Pańskiego; po Mszy św. o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca za Prześladowanych Chrześcijan.

 

W Gościu Niedzielnym znajdziecie m.in.: ● O tym czy można obrazić Pana Boga i upadającym Babilonie (czyli współczesnej kulturze zachodniej Europy) opowiada Tomasz Budzyński; ● O Bogu w korpoświecie; ● Wiara jako podróż.

 

Dziękujemy Wam za spotkania przy Chrystusowym ołtarzu, za życzliwość i wszelkie dobro! Niech Boża Łaska opromieni Wam tę niedzielę i cały tydzień! 

Salwatorianie

Msze święte

BARDZO WAS PROSIMY, abyście w duchu odpowiedzialności oraz troski o siebie i innych, zastosowali się do rozporządzeń władz świeckich i duchownych! W kościele może przebywać (także podczas Mszy św.) do DWUDZIESTU WIERNYCH. Kościół otwarty jest w dni powszednie od godz. 9.00 do 19.00, w niedziele od 7.30 do 19.00. 

Pytania

Pytania można kierować na adres mailowy lub telefonicznie (namiary podane w zakładce KONTAKT).

Konto kościoła (salwatorianie): 83124014441111000009366756 

 

 

 

 

 

KOMUNIA i Spowiedź święta

Komunię można przyjąć  poza Mszą św. Najlepiej przyjść 10 min. przed Mszą i poprosić o Komunię (lub bezpośrednio po Mszy). Można też zgłosić takie pragnienie telefonicznie (514242236), umówimy się na dogodną porę.

Spowiedź. W dni powszednie spowiadamy od 17.45 do 18.15. W niedziele pół godziny przed każdą Mszą św .Spowiadamy w salce, w domu zakonnym obok kościoła (trzeba nacisnąć przycisk dzwonka z napisem"salka").