Ogłoszenia duszpasterskie

25. Niedziela zwykła - 24.09.2017


1. W najbliższy wtorek (26.09.) minie 41 lat od chwili konsekracji naszego kościoła. W tym dniu, o godz. 18.30, odprawimy Mszę św. w intencji naszej wspólnoty, tzn. wszystkich, którzy tutaj, do kościoła pw. Boskiego Zbawiciela uczęszczają.

 

2. W piątek (29.09.) będziemy obchodzić święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

 

3. Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz. 9.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca za prześladowanych chrześcijan.

 

4. W zakrystii można jeszcze złożyć podpis pod obywatelskim projektem Zatrzymaj aborcję. Chodzi o to, aby zlikwidować prawo, które pozwala zabijać nienarodzone dzieci, gdyż są chore. Nasz podpis może uratować im życie. Bronienie najsłabszych to realizowanie Ewangelii dosłownie.

 

W Gościu Niedzielnym znajdziecie m.in.: o wierności w kryzysie małżeńskim – rozmowa z krajowym duszpasterzem Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar; tekst Płyną pod prąd – swoje historie opowiadają Tomasz, Monika i Sebastian, których małżeństwa się rozpadły, ale oni postanowili wytrwać w wierności swoim małżonkom.

 

Dziękujemy Bogu za ten kościół  - budynek i za Was – żywy Kościół, który się tu gromadzi! Za wszelkie dobro! Życzymy Wam Boże błogosławieństwa teraz i zawsze!

Salwatorianie

Msze święte

W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA NAKAZANE:
8.00, 9.30, 11.00, 13.00*, 18.00.

W dni powszednie: 18.30

*poza lipcem i sierpniem

Nabożeństwa

Środa 18.15:
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek 18.15:
Koronka do Bożego Miłosierdzia

W czwartki adorujemy Najświętszy Sakrament w ciszy od godz. 17.30 do 18.30.

Spowiedź święta

W niedziele, święta nakazane i dni powszednie spowiadamy pół godziny przed Mszą świętą.

Podczas rekolekcji i innych specjalnych okazji godziny spowiedzi podawane są w ogłoszeniach duszpasterskich.