Ogłoszenia duszpasterskie

31. Niedziela zwykła - 05.11.2017


 

1. W przyszłą niedzielę, 12 listopada, we wszystkich kościołach naszej archidiecezji zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz ubogich.

2. Przed prawie stu laty, 8 września 1918 r., zmarł nasz założyciel, o. Franciszek Maria od Krzyża Jordan. Chcemy jako salwatorianie przygotować się do tej rocznicy i wykorzystać ją, by lepiej poznać i dać także innym poznać bliżej naszego Ojca Założyciela. W najbliższych miesiącach, każdego ósmego dnia miesiąca, chcemy spotkać się na wieczornej Eucharystii z homilią. Na pierwsze spotkanie zapraszamy w najbliższą środę, 8 listopada, na Mszę świętą o godz. 18.30.

3. Zapraszamy na codzienny różaniec za zmarłych (godz. 18.00 w dni powszednie, 17.30 w niedziele).

W Gościu Niedzielnym znajdziecie m.in.: ● O tym, że chrześcijańska modlitwa nie musi być tylko prośbą o coś, ale też prośbą przeciwko czemuś; ● o cichej i niepozornej kobiecie, która wprawiła w zakłopotanie kanadyjski sąd i prokuratora; ● o Katechizmie Kościoła Katolickiego, który został wydany 25. lat temu – o jego jasnym i pewnym wykładzie naszej wiary.

Dziękujemy Wam za okazywaną nam życzliwość i troskę  o ten kościół! Życzymy Wam dobrego, radosnego świętowania i błogosławieństwa na nowy tydzień!

Salwatorianie

Msze święte

W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA NAKAZANE:
8.00, 9.30, 11.00, 13.00*, 18.00.

W dni powszednie: 18.30

*poza lipcem i sierpniem

Nabożeństwa

Środa 18.15:
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek 18.15:
Koronka do Bożego Miłosierdzia

W czwartki adorujemy Najświętszy Sakrament w ciszy od godz. 17.30 do 18.30.

Spowiedź święta

W niedziele, święta nakazane i dni powszednie spowiadamy pół godziny przed Mszą świętą.

Podczas rekolekcji i innych specjalnych okazji godziny spowiedzi podawane są w ogłoszeniach duszpasterskich.